š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
7.05 Grams 925 Sterling Silver Pendant
Specifications:
| Chain Type: | Cable Chain |
| Clasp: | Spring Ring Clasps |
| Finish: | 14K Yellow Gold Plated |
| Gender: | Women |
| Gross Wt: | 7.05 |
| Height: | 2.79 MM |
| Length: | 29.97 MM |
| Metal: | .925 Sterling Silver |
| Metal Stamp: | 925 |
| Primary Stone Color: | Yellow |
| Style: | Heart Shape Pendant |
| Width: | 18.80 MM |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




7.05 Grams 925 Sterling Silver Pendant
7.05 Grams 925 Sterling Silver Pendant
Specifications:
| Chain Type: | Cable Chain |
| Clasp: | Spring Ring Clasps |
| Finish: | 14K Yellow Gold Plated |
| Gender: | Women |
| Gross Wt: | 7.05 |
| Height: | 2.79 MM |
| Length: | 29.97 MM |
| Metal: | .925 Sterling Silver |
| Metal Stamp: | 925 |
| Primary Stone Color: | Yellow |
| Style: | Heart Shape Pendant |
| Width: | 18.80 MM |
$172.00
7.05 Grams 925 Sterling Silver Pendantā
$172.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Specifications:
| Chain Type: | Cable Chain |
| Clasp: | Spring Ring Clasps |
| Finish: | 14K Yellow Gold Plated |
| Gender: | Women |
| Gross Wt: | 7.05 |
| Height: | 2.79 MM |
| Length: | 29.97 MM |
| Metal: | .925 Sterling Silver |
| Metal Stamp: | 925 |
| Primary Stone Color: | Yellow |
| Style: | Heart Shape Pendant |
| Width: | 18.80 MM |























