š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
18k Yellow Gold Franco Chain (1.60 mm)
This item will be shipped on next business day!
This franco chain comes in 18k yellow gold and has a width of 1.60 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Franco |
| Chain Type: | Franco |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 18K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Franco |
| Width: | 0.06 in |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns






18k Yellow Gold Franco Chain (1.60 mm)
18k Yellow Gold Franco Chain (1.60 mm)
This item will be shipped on next business day!
This franco chain comes in 18k yellow gold and has a width of 1.60 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Franco |
| Chain Type: | Franco |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 18K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Franco |
| Width: | 0.06 in |
Select Size
Select MetalName
From $1,203.30
Original: $3,438.00
-65%18k Yellow Gold Franco Chain (1.60 mm)ā
$3,438.00
$1,203.30Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
This franco chain comes in 18k yellow gold and has a width of 1.60 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Franco |
| Chain Type: | Franco |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 18K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Franco |
| Width: | 0.06 in |























