š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
18K Yellow Gold Fine Paperclip Chain (1.50 mm)
This item will be shipped on next business day!
The delicate sophistication of 18K yellow gold meets the modern simplicity of paperclip chain. Chain has 1.5mm wide links and closes with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 18K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 0.06 in |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns












18K Yellow Gold Fine Paperclip Chain (1.50 mm)
18K Yellow Gold Fine Paperclip Chain (1.50 mm)
This item will be shipped on next business day!
The delicate sophistication of 18K yellow gold meets the modern simplicity of paperclip chain. Chain has 1.5mm wide links and closes with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 18K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 0.06 in |
Select Size
Select MetalName
From $390.60
Original: $1,116.00
-65%18K Yellow Gold Fine Paperclip Chain (1.50 mm)ā
$1,116.00
$390.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
The delicate sophistication of 18K yellow gold meets the modern simplicity of paperclip chain. Chain has 1.5mm wide links and closes with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 18K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 0.06 in |























