š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
18k Yellow Gold Diamond Cut Cable Link Chain (1.90 mm)
This item will be shipped on next business day!
This diamond cut cable link chain comes in 18k yellow gold and has a width of 1.9 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Cable |
| Chain Type: | Cable |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 18K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Cable |
| Width: | 0.07 in |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns








18k Yellow Gold Diamond Cut Cable Link Chain (1.90 mm)
18k Yellow Gold Diamond Cut Cable Link Chain (1.90 mm)
This item will be shipped on next business day!
This diamond cut cable link chain comes in 18k yellow gold and has a width of 1.9 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Cable |
| Chain Type: | Cable |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 18K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Cable |
| Width: | 0.07 in |
Select Size
Select MetalName
From $672.70
Original: $1,922.00
-65%18k Yellow Gold Diamond Cut Cable Link Chain (1.90 mm)ā
$1,922.00
$672.70Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
This diamond cut cable link chain comes in 18k yellow gold and has a width of 1.9 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Cable |
| Chain Type: | Cable |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 18K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Cable |
| Width: | 0.07 in |























