š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
18k Yellow Gold Bead Chain 1.5mm (1.50 mm)
This item will be shipped on next business day!
This non diamond cut bead chain comes in 18k yellow gold and has a width of 1.5 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Bead |
| Chain Type: | Bead |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 18K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Bead |
| Width: | 0.06 in |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns












18k Yellow Gold Bead Chain 1.5mm (1.50 mm)
18k Yellow Gold Bead Chain 1.5mm (1.50 mm)
This item will be shipped on next business day!
This non diamond cut bead chain comes in 18k yellow gold and has a width of 1.5 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Bead |
| Chain Type: | Bead |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 18K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Bead |
| Width: | 0.06 in |
Select Size
Select MetalName
From $591.85
Original: $1,691.00
-65%18k Yellow Gold Bead Chain 1.5mm (1.50 mm)ā
$1,691.00
$591.85Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
This non diamond cut bead chain comes in 18k yellow gold and has a width of 1.5 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Bead |
| Chain Type: | Bead |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 18K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Bead |
| Width: | 0.06 in |























