š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
18k Rose Gold Classic Box Chain (0.60 mm)
This item will be shipped on next business day!
This classic box chain comes in 18k rose gold and has a width of 0.60 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Box |
| Chain Type: | Box |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 18K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Box |
| Width: | 0.02 in |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns








18k Rose Gold Classic Box Chain (0.60 mm)
18k Rose Gold Classic Box Chain (0.60 mm)
This item will be shipped on next business day!
This classic box chain comes in 18k rose gold and has a width of 0.60 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Box |
| Chain Type: | Box |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 18K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Box |
| Width: | 0.02 in |
$220.50
Original: $630.00
-65%18k Rose Gold Classic Box Chain (0.60 mm)ā
$630.00
$220.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
This classic box chain comes in 18k rose gold and has a width of 0.60 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Box |
| Chain Type: | Box |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 18K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Box |
| Width: | 0.02 in |























