🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
14k Yellow Gold Turquoise Paperclip Gem Link Bracelet (7.00 mm)
This item will be shipped on next business day!
An exquisite 14k yellow gold paperclip gem link bracelet, highlighting a blend of gold and turquoise links in a contemporary style. Bracelet is 7 1/2 inches long and secured with lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 7.00 mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns






14k Yellow Gold Turquoise Paperclip Gem Link Bracelet (7.00 mm)
14k Yellow Gold Turquoise Paperclip Gem Link Bracelet (7.00 mm)
This item will be shipped on next business day!
An exquisite 14k yellow gold paperclip gem link bracelet, highlighting a blend of gold and turquoise links in a contemporary style. Bracelet is 7 1/2 inches long and secured with lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 7.00 mm |
$4,189.00
14k Yellow Gold Turquoise Paperclip Gem Link Bracelet (7.00 mm)—
$4,189.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
An exquisite 14k yellow gold paperclip gem link bracelet, highlighting a blend of gold and turquoise links in a contemporary style. Bracelet is 7 1/2 inches long and secured with lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 7.00 mm |























