🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
14k Yellow Gold Tubogas Bracelet (9.00 mm)
This item will be shipped on next business day!
14k yellow gold Tubogas bracelet with a stylish curved design and a secure box figure 8 clasp. Bracelet is 7 1/4 inches long.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Box Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 9.00 mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




14k Yellow Gold Tubogas Bracelet (9.00 mm)
14k Yellow Gold Tubogas Bracelet (9.00 mm)
This item will be shipped on next business day!
14k yellow gold Tubogas bracelet with a stylish curved design and a secure box figure 8 clasp. Bracelet is 7 1/4 inches long.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Box Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 9.00 mm |
$2,014.60
Original: $5,756.00
-65%14k Yellow Gold Tubogas Bracelet (9.00 mm)—
$5,756.00
$2,014.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
14k yellow gold Tubogas bracelet with a stylish curved design and a secure box figure 8 clasp. Bracelet is 7 1/4 inches long.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Box Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 9.00 mm |























