š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
14k Yellow Gold Tubogas Bracelet (5.00 mm)
This item will be shipped on next business day!
Elegant 14k yellow gold bracelet with a twisted tubogas design, 7 inches long, secured with a box figure 8 clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Box Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 5.00 mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




14k Yellow Gold Tubogas Bracelet (5.00 mm)
14k Yellow Gold Tubogas Bracelet (5.00 mm)
This item will be shipped on next business day!
Elegant 14k yellow gold bracelet with a twisted tubogas design, 7 inches long, secured with a box figure 8 clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Box Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 5.00 mm |
$1,467.20
Original: $4,192.00
-65%14k Yellow Gold Tubogas Bracelet (5.00 mm)ā
$4,192.00
$1,467.20Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
Elegant 14k yellow gold bracelet with a twisted tubogas design, 7 inches long, secured with a box figure 8 clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Box Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 5.00 mm |























