š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
14k Yellow Gold Round Pave Franco Chain (2.30 mm)
This item will be shipped on next business day!
This round pave franco chain comes in 14k yellow gold and has a width of 2.3 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Franco |
| Chain Type: | Franco |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Franco |
| Width: | 0.09 in |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns






14k Yellow Gold Round Pave Franco Chain (2.30 mm)
14k Yellow Gold Round Pave Franco Chain (2.30 mm)
This item will be shipped on next business day!
This round pave franco chain comes in 14k yellow gold and has a width of 2.3 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Franco |
| Chain Type: | Franco |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Franco |
| Width: | 0.09 in |
Select Size
Select MetalName
From $1,260.70
Original: $3,602.00
-65%14k Yellow Gold Round Pave Franco Chain (2.30 mm)ā
$3,602.00
$1,260.70Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
This round pave franco chain comes in 14k yellow gold and has a width of 2.3 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Franco |
| Chain Type: | Franco |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Franco |
| Width: | 0.09 in |























