🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
14k Yellow Gold Rolo Link Necklace (11.40 mm)
This item will be shipped on next business day!
A 14k yellow gold necklace with rolo links, adorned with a charming heart tag, perfect for adding elegance to any outfit and closes with a lobster clasp. Measuring at an 18 inches length.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| Heart Width: | 19.10 mm |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 19.10 mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns








14k Yellow Gold Rolo Link Necklace (11.40 mm)
14k Yellow Gold Rolo Link Necklace (11.40 mm)
This item will be shipped on next business day!
A 14k yellow gold necklace with rolo links, adorned with a charming heart tag, perfect for adding elegance to any outfit and closes with a lobster clasp. Measuring at an 18 inches length.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| Heart Width: | 19.10 mm |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 19.10 mm |
$2,395.75
Original: $6,845.00
-65%14k Yellow Gold Rolo Link Necklace (11.40 mm)—
$6,845.00
$2,395.75Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
A 14k yellow gold necklace with rolo links, adorned with a charming heart tag, perfect for adding elegance to any outfit and closes with a lobster clasp. Measuring at an 18 inches length.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| Heart Width: | 19.10 mm |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 19.10 mm |























