š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
14k Yellow Gold Oval Mirror Chain (2.20 mm)
This item will be shipped on next business day!
Crafted in glistening 14k yellow gold, this chain showcases a oval mirror design measuring 2.2 millimeters. Secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 0.09 in |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


14k Yellow Gold Oval Mirror Chain (2.20 mm)
14k Yellow Gold Oval Mirror Chain (2.20 mm)
This item will be shipped on next business day!
Crafted in glistening 14k yellow gold, this chain showcases a oval mirror design measuring 2.2 millimeters. Secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 0.09 in |
Select Size
Select MetalName
From $180.95
Original: $517.00
-65%14k Yellow Gold Oval Mirror Chain (2.20 mm)ā
$517.00
$180.95Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
Crafted in glistening 14k yellow gold, this chain showcases a oval mirror design measuring 2.2 millimeters. Secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 0.09 in |























