🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
14k Yellow Gold Oval Domed Paperclip Chain Bracelet (5.30 mm)
This item will be shipped on next business day!
14k yellow gold chain bracelet with small links, designed with an oval domed paperclip style and a pear-shaped lobster clasp. Bracelet is 7 1/2 inches long.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 5.30 mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




14k Yellow Gold Oval Domed Paperclip Chain Bracelet (5.30 mm)
14k Yellow Gold Oval Domed Paperclip Chain Bracelet (5.30 mm)
This item will be shipped on next business day!
14k yellow gold chain bracelet with small links, designed with an oval domed paperclip style and a pear-shaped lobster clasp. Bracelet is 7 1/2 inches long.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 5.30 mm |
$937.00
14k Yellow Gold Oval Domed Paperclip Chain Bracelet (5.30 mm)—
$937.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
14k yellow gold chain bracelet with small links, designed with an oval domed paperclip style and a pear-shaped lobster clasp. Bracelet is 7 1/2 inches long.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 5.30 mm |























