š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
14k Yellow Gold Malachite Paperclip Gem Link Bracelet (7.00 mm)
This item will be shipped on next business day!
Elegant 14k yellow gold bracelet with paperclip gem links and green malachite, secured with a lobster clasp. Bracelet is 7 1/2 inches long.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 7.00 mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns






14k Yellow Gold Malachite Paperclip Gem Link Bracelet (7.00 mm)
14k Yellow Gold Malachite Paperclip Gem Link Bracelet (7.00 mm)
This item will be shipped on next business day!
Elegant 14k yellow gold bracelet with paperclip gem links and green malachite, secured with a lobster clasp. Bracelet is 7 1/2 inches long.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 7.00 mm |
$1,479.10
Original: $4,226.00
-65%14k Yellow Gold Malachite Paperclip Gem Link Bracelet (7.00 mm)ā
$4,226.00
$1,479.10Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
Elegant 14k yellow gold bracelet with paperclip gem links and green malachite, secured with a lobster clasp. Bracelet is 7 1/2 inches long.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 7.00 mm |























