🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
14k Yellow Gold Malachite Geometric Mirror Gem Chain Bracelet (5.00 mm)
This item will be shipped on next business day!
A 14k yellow gold bracelet featuring a geometric circle design, accented with green malachite, showcasing a pear-shaped lobster clasp. Bracelet is 7 1/4 inches long.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 5.00 mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




14k Yellow Gold Malachite Geometric Mirror Gem Chain Bracelet (5.00 mm)
14k Yellow Gold Malachite Geometric Mirror Gem Chain Bracelet (5.00 mm)
This item will be shipped on next business day!
A 14k yellow gold bracelet featuring a geometric circle design, accented with green malachite, showcasing a pear-shaped lobster clasp. Bracelet is 7 1/4 inches long.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 5.00 mm |
$515.20
Original: $1,472.00
-65%14k Yellow Gold Malachite Geometric Mirror Gem Chain Bracelet (5.00 mm)—
$1,472.00
$515.20Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
A 14k yellow gold bracelet featuring a geometric circle design, accented with green malachite, showcasing a pear-shaped lobster clasp. Bracelet is 7 1/4 inches long.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 5.00 mm |























