š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
14k Yellow Gold Lumina Pendant Chain (2.11 mm)
This item will be shipped on next business day!
This lumina pendant chain comes in 14k yellow gold and has a width of 2.11 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Lumina |
| Chain Type: | Lumina |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Lumina |
| Width: | 0.08 in |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


14k Yellow Gold Lumina Pendant Chain (2.11 mm)
14k Yellow Gold Lumina Pendant Chain (2.11 mm)
This item will be shipped on next business day!
This lumina pendant chain comes in 14k yellow gold and has a width of 2.11 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Lumina |
| Chain Type: | Lumina |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Lumina |
| Width: | 0.08 in |
Select Size
Select MetalName
From $3,854.00
14k Yellow Gold Lumina Pendant Chain (2.11 mm)ā
$3,854.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
This lumina pendant chain comes in 14k yellow gold and has a width of 2.11 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Lumina |
| Chain Type: | Lumina |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Lumina |
| Width: | 0.08 in |























