🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
14K Yellow Gold Lite Paperclip Anklet (3.2mm)
This item will be shipped on next business day!
The delicate sophistication of 14K yellow gold meets the modern simplicity of lite paperclip anklet. Anklet has 3.2mm wide links and closes with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 0.13 in |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




14K Yellow Gold Lite Paperclip Anklet (3.2mm)
14K Yellow Gold Lite Paperclip Anklet (3.2mm)
This item will be shipped on next business day!
The delicate sophistication of 14K yellow gold meets the modern simplicity of lite paperclip anklet. Anklet has 3.2mm wide links and closes with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 0.13 in |
$701.00
14K Yellow Gold Lite Paperclip Anklet (3.2mm)—
$701.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
The delicate sophistication of 14K yellow gold meets the modern simplicity of lite paperclip anklet. Anklet has 3.2mm wide links and closes with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 0.13 in |























