🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
14k Yellow Gold Lite Anchor Chain (3.00 mm)
This item will be shipped on next business day!
14k Yellow Gold 3mm Polished Lite Anchor Chain with Lobster Clasp. Available in 18 inches.Specifications:
| Adjustable Size: | Anchor |
| Chain Type: | Anchor |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 3.00 mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


14k Yellow Gold Lite Anchor Chain (3.00 mm)
14k Yellow Gold Lite Anchor Chain (3.00 mm)
This item will be shipped on next business day!
14k Yellow Gold 3mm Polished Lite Anchor Chain with Lobster Clasp. Available in 18 inches.Specifications:
| Adjustable Size: | Anchor |
| Chain Type: | Anchor |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 3.00 mm |
$563.85
Original: $1,611.00
-65%14k Yellow Gold Lite Anchor Chain (3.00 mm)—
$1,611.00
$563.85Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
14k Yellow Gold 3mm Polished Lite Anchor Chain with Lobster Clasp. Available in 18 inches.Specifications:
| Adjustable Size: | Anchor |
| Chain Type: | Anchor |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 3.00 mm |























