š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
14k Yellow Gold Light Rope Chain (4.30 mm)
This item will be shipped on next business day!
This light rope chain comes in 14k yellow gold and has a width of 4.3 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Rope |
| Chain Type: | Rope |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy Rope |
| Width: | 0.17 in |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns








14k Yellow Gold Light Rope Chain (4.30 mm)
14k Yellow Gold Light Rope Chain (4.30 mm)
This item will be shipped on next business day!
This light rope chain comes in 14k yellow gold and has a width of 4.3 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Rope |
| Chain Type: | Rope |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy Rope |
| Width: | 0.17 in |
Select Size
Select MetalName
From $8,249.00
14k Yellow Gold Light Rope Chain (4.30 mm)ā
$8,249.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
This light rope chain comes in 14k yellow gold and has a width of 4.3 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Rope |
| Chain Type: | Rope |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy Rope |
| Width: | 0.17 in |























