š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
14k Yellow Gold French Cable Link Chain (6.10 mm)
This item will be shipped on next business day!
This french cable link chain comes in 14k yellow gold and has a width of 6.1 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Cable |
| Chain Type: | Cable |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Cable |
| Width: | 0.24 in |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns








14k Yellow Gold French Cable Link Chain (6.10 mm)
14k Yellow Gold French Cable Link Chain (6.10 mm)
This item will be shipped on next business day!
This french cable link chain comes in 14k yellow gold and has a width of 6.1 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Cable |
| Chain Type: | Cable |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Cable |
| Width: | 0.24 in |
Select Size
Select MetalName
From $9,467.85
Original: $27,051.00
-65%14k Yellow Gold French Cable Link Chain (6.10 mm)ā
$27,051.00
$9,467.85Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
This french cable link chain comes in 14k yellow gold and has a width of 6.1 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Cable |
| Chain Type: | Cable |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Cable |
| Width: | 0.24 in |























