š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
14k Yellow Gold Figa Rope Chain (3.00 mm)
This item will be shipped on next business day!
This figa rope chain comes in 14k yellow gold and has a width of 3.0 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Rope |
| Chain Type: | Rope |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Rope |
| Width: | 0.11 in |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




14k Yellow Gold Figa Rope Chain (3.00 mm)
14k Yellow Gold Figa Rope Chain (3.00 mm)
This item will be shipped on next business day!
This figa rope chain comes in 14k yellow gold and has a width of 3.0 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Rope |
| Chain Type: | Rope |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Rope |
| Width: | 0.11 in |
$4,505.00
14k Yellow Gold Figa Rope Chain (3.00 mm)ā
$4,505.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
This figa rope chain comes in 14k yellow gold and has a width of 3.0 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Rope |
| Chain Type: | Rope |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Rope |
| Width: | 0.11 in |























