š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
14k Yellow Gold Endless Oval Hoop Earrings(2x25mm)
This item will be shipped on next business day!
These Endless Oval hoop earrings are the perfect elegant design. Crafted in 14k yellow gold with a high polish finish & an endless hoop closure.Specifications:
| Backing: | Endless Hoop |
| Diameter: | 0.98 in |
| Length: | 0.75 in |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy Hoops |
| Width: | 0.08 in |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




14k Yellow Gold Endless Oval Hoop Earrings(2x25mm)
14k Yellow Gold Endless Oval Hoop Earrings(2x25mm)
This item will be shipped on next business day!
These Endless Oval hoop earrings are the perfect elegant design. Crafted in 14k yellow gold with a high polish finish & an endless hoop closure.Specifications:
| Backing: | Endless Hoop |
| Diameter: | 0.98 in |
| Length: | 0.75 in |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy Hoops |
| Width: | 0.08 in |
$224.00
Original: $640.00
-65%14k Yellow Gold Endless Oval Hoop Earrings(2x25mm)ā
$640.00
$224.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
These Endless Oval hoop earrings are the perfect elegant design. Crafted in 14k yellow gold with a high polish finish & an endless hoop closure.Specifications:
| Backing: | Endless Hoop |
| Diameter: | 0.98 in |
| Length: | 0.75 in |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy Hoops |
| Width: | 0.08 in |























