🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
14k Yellow Gold Diamond Shaped Tile Length Bracelet (7.10 mm)
This item will be shipped on next business day!
A 14k yellow gold bracelet adorned with square cutouts, highlighting a contemporary diamond-shaped tile design. Bracelet is 7 inches long and secured with box clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 7.10 mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns






14k Yellow Gold Diamond Shaped Tile Length Bracelet (7.10 mm)
14k Yellow Gold Diamond Shaped Tile Length Bracelet (7.10 mm)
This item will be shipped on next business day!
A 14k yellow gold bracelet adorned with square cutouts, highlighting a contemporary diamond-shaped tile design. Bracelet is 7 inches long and secured with box clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 7.10 mm |
$1,164.45
Original: $3,327.00
-65%14k Yellow Gold Diamond Shaped Tile Length Bracelet (7.10 mm)—
$3,327.00
$1,164.45Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
A 14k yellow gold bracelet adorned with square cutouts, highlighting a contemporary diamond-shaped tile design. Bracelet is 7 inches long and secured with box clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 7.10 mm |























