š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
14k Yellow Gold Diamante Paperclip Chain Bracelet (4.00 mm)
This item will be shipped on next business day!
Elegant 14k yellow gold bracelet with a 4mm paperclip chain design and a lobster clasp for secure fastening. Bracelet is 7 1/4 inches long.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 4.00 mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




14k Yellow Gold Diamante Paperclip Chain Bracelet (4.00 mm)
14k Yellow Gold Diamante Paperclip Chain Bracelet (4.00 mm)
This item will be shipped on next business day!
Elegant 14k yellow gold bracelet with a 4mm paperclip chain design and a lobster clasp for secure fastening. Bracelet is 7 1/4 inches long.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 4.00 mm |
$550.20
Original: $1,572.00
-65%14k Yellow Gold Diamante Paperclip Chain Bracelet (4.00 mm)ā
$1,572.00
$550.20Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
Elegant 14k yellow gold bracelet with a 4mm paperclip chain design and a lobster clasp for secure fastening. Bracelet is 7 1/4 inches long.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 4.00 mm |























