š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
14k Yellow Gold Curb ID Bracelet (4.70 mm)
This item will be shipped on next business day!
14k yellow gold curb ID bracelet featuring a small chain and a secure lobster clasp, elegantly designed for everyday wear. Bracelet is 7 inches and 8 inches long.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 4.70 mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


14k Yellow Gold Curb ID Bracelet (4.70 mm)
14k Yellow Gold Curb ID Bracelet (4.70 mm)
This item will be shipped on next business day!
14k yellow gold curb ID bracelet featuring a small chain and a secure lobster clasp, elegantly designed for everyday wear. Bracelet is 7 inches and 8 inches long.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 4.70 mm |
Select Size
Select MetalName
From $1,820.00
14k Yellow Gold Curb ID Bracelet (4.70 mm)ā
$1,820.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
14k yellow gold curb ID bracelet featuring a small chain and a secure lobster clasp, elegantly designed for everyday wear. Bracelet is 7 inches and 8 inches long.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 4.70 mm |























