🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
14k Yellow Gold Classic Miami Cuban Solid Bracelet (3.20 mm)
This item will be shipped on next business day!
This Classic Miami Cuban solid bracelet comes in 14k yellow gold and has a width of 3.2 millimeters. Secured with a box clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Box Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Miami Cuban |
| Width: | 0.12 in |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


14k Yellow Gold Classic Miami Cuban Solid Bracelet (3.20 mm)
14k Yellow Gold Classic Miami Cuban Solid Bracelet (3.20 mm)
This item will be shipped on next business day!
This Classic Miami Cuban solid bracelet comes in 14k yellow gold and has a width of 3.2 millimeters. Secured with a box clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Box Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Miami Cuban |
| Width: | 0.12 in |
$782.60
Original: $2,236.00
-65%14k Yellow Gold Classic Miami Cuban Solid Bracelet (3.20 mm)—
$2,236.00
$782.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
This Classic Miami Cuban solid bracelet comes in 14k yellow gold and has a width of 3.2 millimeters. Secured with a box clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Box Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Miami Cuban |
| Width: | 0.12 in |























