š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
14k Yellow Gold Bismark Chain (4.70 mm)
This item will be shipped on next business day!
This bismark chain comes in 14k yellow gold and has a width of 4.7 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Bismark |
| Chain Type: | Bismark |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 0.19 in |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns






14k Yellow Gold Bismark Chain (4.70 mm)
14k Yellow Gold Bismark Chain (4.70 mm)
This item will be shipped on next business day!
This bismark chain comes in 14k yellow gold and has a width of 4.7 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Bismark |
| Chain Type: | Bismark |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 0.19 in |
Select Size
Select MetalName
From $418.95
Original: $1,197.00
-65%14k Yellow Gold Bismark Chain (4.70 mm)ā
$1,197.00
$418.95Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
This bismark chain comes in 14k yellow gold and has a width of 4.7 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Bismark |
| Chain Type: | Bismark |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 0.19 in |























