🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
14k Yellow Gold 7 inch Mini Cube Bracelet (2.60 mm)
This item will be shipped on next business day!
Elegant 14k yellow gold bracelet showcasing a mini cube design and a pear shaped lobster clasp. Bracelet measuring 7 inches long.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 2.60 mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns






14k Yellow Gold 7 inch Mini Cube Bracelet (2.60 mm)
14k Yellow Gold 7 inch Mini Cube Bracelet (2.60 mm)
This item will be shipped on next business day!
Elegant 14k yellow gold bracelet showcasing a mini cube design and a pear shaped lobster clasp. Bracelet measuring 7 inches long.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 2.60 mm |
$466.90
Original: $1,334.00
-65%14k Yellow Gold 7 inch Mini Cube Bracelet (2.60 mm)—
$1,334.00
$466.90Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
Elegant 14k yellow gold bracelet showcasing a mini cube design and a pear shaped lobster clasp. Bracelet measuring 7 inches long.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 2.60 mm |























