🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
14k Yellow Gold 7 1/4 inch Elongated Alternating Mariner Link Bracelet (7.40 mm)
This item will be shipped on next business day!
Delicate links of 14k yellow gold elongated alternating mariner link bracelet. Bracelet is 7 1/4 inches long and closes with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 0.29 in |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


14k Yellow Gold 7 1/4 inch Elongated Alternating Mariner Link Bracelet (7.40 mm)
14k Yellow Gold 7 1/4 inch Elongated Alternating Mariner Link Bracelet (7.40 mm)
This item will be shipped on next business day!
Delicate links of 14k yellow gold elongated alternating mariner link bracelet. Bracelet is 7 1/4 inches long and closes with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 0.29 in |
$646.45
Original: $1,847.00
-65%14k Yellow Gold 7 1/4 inch Elongated Alternating Mariner Link Bracelet (7.40 mm)—
$1,847.00
$646.45Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
Delicate links of 14k yellow gold elongated alternating mariner link bracelet. Bracelet is 7 1/4 inches long and closes with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 0.29 in |























