š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
14k White Gold Super Flex Herringbone Bracelet (4.60 mm)
This item will be shipped on next business day!
This super flex herringbone bracelet comes in 14k white gold and has a width of 5.0 millimeters. Secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Herringbone |
| Chain Type: | Herringbone |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Herringbone |
| Width: | 0.20 in |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


14k White Gold Super Flex Herringbone Bracelet (4.60 mm)
14k White Gold Super Flex Herringbone Bracelet (4.60 mm)
This item will be shipped on next business day!
This super flex herringbone bracelet comes in 14k white gold and has a width of 5.0 millimeters. Secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Herringbone |
| Chain Type: | Herringbone |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Herringbone |
| Width: | 0.20 in |
$1,293.00
14k White Gold Super Flex Herringbone Bracelet (4.60 mm)ā
$1,293.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
This super flex herringbone bracelet comes in 14k white gold and has a width of 5.0 millimeters. Secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Herringbone |
| Chain Type: | Herringbone |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Herringbone |
| Width: | 0.20 in |























