š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
14k White Gold Solid Round Box Chain (2.50 mm)
This item will be shipped on next business day!
This round box chain comes in 14k white gold and has a width of 2.5 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Box |
| Chain Type: | Box |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Box |
| Width: | 0.10 in |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns






14k White Gold Solid Round Box Chain (2.50 mm)
14k White Gold Solid Round Box Chain (2.50 mm)
This item will be shipped on next business day!
This round box chain comes in 14k white gold and has a width of 2.5 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Box |
| Chain Type: | Box |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Box |
| Width: | 0.10 in |
Select Size
Select MetalName
From $1,568.70
Original: $4,482.00
-65%14k White Gold Solid Round Box Chain (2.50 mm)ā
$4,482.00
$1,568.70Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
This round box chain comes in 14k white gold and has a width of 2.5 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Box |
| Chain Type: | Box |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Box |
| Width: | 0.10 in |























