š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
14k White Gold Round Wheat Chain (0.60 mm)
This item will be shipped on next business day!
This round wheat chain comes in 14k white gold and has a width of 0.60 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Wheat |
| Chain Type: | Wheat |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Wheat |
| Width: | 0.03 in |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


14k White Gold Round Wheat Chain (0.60 mm)
14k White Gold Round Wheat Chain (0.60 mm)
This item will be shipped on next business day!
This round wheat chain comes in 14k white gold and has a width of 0.60 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Wheat |
| Chain Type: | Wheat |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Wheat |
| Width: | 0.03 in |
$493.00
14k White Gold Round Wheat Chain (0.60 mm)ā
$493.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
This round wheat chain comes in 14k white gold and has a width of 0.60 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Wheat |
| Chain Type: | Wheat |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Wheat |
| Width: | 0.03 in |























