š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
14K White Gold Gourmette Chain (2.80 mm)
This item will be shipped on next business day!
This gourmette chain comes in 14K white gold and has a width of 2.80mm.Specifications:
| Adjustable Size: | Other |
| Chain Type: | Other |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Gourmette |
| Width: | 0.12 in |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




14K White Gold Gourmette Chain (2.80 mm)
14K White Gold Gourmette Chain (2.80 mm)
This item will be shipped on next business day!
This gourmette chain comes in 14K white gold and has a width of 2.80mm.Specifications:
| Adjustable Size: | Other |
| Chain Type: | Other |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Gourmette |
| Width: | 0.12 in |
Select Size
Select MetalName
From $1,138.90
Original: $3,254.00
-65%14K White Gold Gourmette Chain (2.80 mm)ā
$3,254.00
$1,138.90Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
This gourmette chain comes in 14K white gold and has a width of 2.80mm.Specifications:
| Adjustable Size: | Other |
| Chain Type: | Other |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Gourmette |
| Width: | 0.12 in |























