š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
14k White Gold French Cable Chain Bracelet (4.80 mm)
This item will be shipped on next business day!
This french cable chain bracelet comes in 14k white gold and has a width of 4.8 millimeters. Secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Cable |
| Chain Type: | Cable |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 0.19 in |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




14k White Gold French Cable Chain Bracelet (4.80 mm)
14k White Gold French Cable Chain Bracelet (4.80 mm)
This item will be shipped on next business day!
This french cable chain bracelet comes in 14k white gold and has a width of 4.8 millimeters. Secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Cable |
| Chain Type: | Cable |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 0.19 in |
$2,445.45
Original: $6,987.00
-65%14k White Gold French Cable Chain Bracelet (4.80 mm)ā
$6,987.00
$2,445.45Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
This french cable chain bracelet comes in 14k white gold and has a width of 4.8 millimeters. Secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Cable |
| Chain Type: | Cable |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 0.19 in |























