š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
14k White Gold Diamond Cut Cable Link Chain (2.60 mm)
This item will be shipped on next business day!
This diamond cut cable link chain comes in 14k white gold and has a width of 2.6 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Cable |
| Chain Type: | Cable |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Cable |
| Width: | 0.10 in |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns












14k White Gold Diamond Cut Cable Link Chain (2.60 mm)
14k White Gold Diamond Cut Cable Link Chain (2.60 mm)
This item will be shipped on next business day!
This diamond cut cable link chain comes in 14k white gold and has a width of 2.6 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Cable |
| Chain Type: | Cable |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Cable |
| Width: | 0.10 in |
Select Size
Select MetalName
From $921.90
Original: $2,634.00
-65%14k White Gold Diamond Cut Cable Link Chain (2.60 mm)ā
$2,634.00
$921.90Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
This diamond cut cable link chain comes in 14k white gold and has a width of 2.6 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Cable |
| Chain Type: | Cable |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Cable |
| Width: | 0.10 in |























