š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
14k Two Tone Gold Polished Diamond Cut Bead Bracelet (4.00 mm)
This item will be shipped on next business day!
Elegant gold chain bracelet with a small diamond cut bead bracelet, crafted in 14k two tone gold finish, complete with a pear-shaped lobster clasp. Measuring 4.00 mm width & available in an 8 inches length.Specifications:
| Adjustable Size: | Mariner |
| Chain Type: | Mariner |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy Mariner |
| Width: | 4.00 mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




14k Two Tone Gold Polished Diamond Cut Bead Bracelet (4.00 mm)
14k Two Tone Gold Polished Diamond Cut Bead Bracelet (4.00 mm)
This item will be shipped on next business day!
Elegant gold chain bracelet with a small diamond cut bead bracelet, crafted in 14k two tone gold finish, complete with a pear-shaped lobster clasp. Measuring 4.00 mm width & available in an 8 inches length.Specifications:
| Adjustable Size: | Mariner |
| Chain Type: | Mariner |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy Mariner |
| Width: | 4.00 mm |
$362.25
Original: $1,035.00
-65%14k Two Tone Gold Polished Diamond Cut Bead Bracelet (4.00 mm)ā
$1,035.00
$362.25Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
Elegant gold chain bracelet with a small diamond cut bead bracelet, crafted in 14k two tone gold finish, complete with a pear-shaped lobster clasp. Measuring 4.00 mm width & available in an 8 inches length.Specifications:
| Adjustable Size: | Mariner |
| Chain Type: | Mariner |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy Mariner |
| Width: | 4.00 mm |























