š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
14k Rose Gold Round Wheat Chain (1.00 mm)
This item will be shipped on next business day!
This round wheat chain comes in 14k rose gold and has a width of 1.00 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Wheat |
| Chain Type: | Wheat |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Wheat |
| Width: | 0.04 in |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns






14k Rose Gold Round Wheat Chain (1.00 mm)
14k Rose Gold Round Wheat Chain (1.00 mm)
This item will be shipped on next business day!
This round wheat chain comes in 14k rose gold and has a width of 1.00 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Wheat |
| Chain Type: | Wheat |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Wheat |
| Width: | 0.04 in |
$261.80
Original: $748.00
-65%14k Rose Gold Round Wheat Chain (1.00 mm)ā
$748.00
$261.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
This round wheat chain comes in 14k rose gold and has a width of 1.00 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Wheat |
| Chain Type: | Wheat |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Wheat |
| Width: | 0.04 in |























