š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
14k Rose Gold Round Cable Link Chain (1.25 mm)
This item will be shipped on next business day!
This round cable link chain comes in 14k rose gold and has a width of 1.25 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Cable |
| Chain Type: | Cable |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Cable |
| Width: | 0.06 in |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns












14k Rose Gold Round Cable Link Chain (1.25 mm)
14k Rose Gold Round Cable Link Chain (1.25 mm)
This item will be shipped on next business day!
This round cable link chain comes in 14k rose gold and has a width of 1.25 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Cable |
| Chain Type: | Cable |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Cable |
| Width: | 0.06 in |
Select Size
Select MetalName
From $228.90
Original: $654.00
-65%14k Rose Gold Round Cable Link Chain (1.25 mm)ā
$654.00
$228.90Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
This round cable link chain comes in 14k rose gold and has a width of 1.25 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Cable |
| Chain Type: | Cable |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Cable |
| Width: | 0.06 in |























