š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
14k Rose Gold Adjustable Cable Chain (1.10 mm)
This item will be shipped on next business day!
Crafted in 14k rose gold this adjustable cable chain measures a width of 1.10 millimeters. The 18 inches can also be worn as 16 inches, and the 20 inches can also be worn as an 18 inches. Chain is secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Cable |
| Chain Type: | Cable |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Adjustable Cable |
| Width: | 0.04 in |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


14k Rose Gold Adjustable Cable Chain (1.10 mm)
14k Rose Gold Adjustable Cable Chain (1.10 mm)
This item will be shipped on next business day!
Crafted in 14k rose gold this adjustable cable chain measures a width of 1.10 millimeters. The 18 inches can also be worn as 16 inches, and the 20 inches can also be worn as an 18 inches. Chain is secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Cable |
| Chain Type: | Cable |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Adjustable Cable |
| Width: | 0.04 in |
$218.05
Original: $623.00
-65%14k Rose Gold Adjustable Cable Chain (1.10 mm)ā
$623.00
$218.05Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
Crafted in 14k rose gold this adjustable cable chain measures a width of 1.10 millimeters. The 18 inches can also be worn as 16 inches, and the 20 inches can also be worn as an 18 inches. Chain is secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Cable |
| Chain Type: | Cable |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Adjustable Cable |
| Width: | 0.04 in |























