š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
10k Yellow Gold Solid Figaro Bracelet (4.50 mm)
This item will be shipped on next business day!
This solid Figaro bracelet comes in 10k yellow gold and has a width of 4.5 millimeters. Secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Figaro |
| Chain Type: | Figaro |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Figaro |
| Width: | 0.18 in |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




10k Yellow Gold Solid Figaro Bracelet (4.50 mm)
10k Yellow Gold Solid Figaro Bracelet (4.50 mm)
This item will be shipped on next business day!
This solid Figaro bracelet comes in 10k yellow gold and has a width of 4.5 millimeters. Secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Figaro |
| Chain Type: | Figaro |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Figaro |
| Width: | 0.18 in |
Select Size
Select MetalName
From $374.85
Original: $1,071.00
-65%10k Yellow Gold Solid Figaro Bracelet (4.50 mm)ā
$1,071.00
$374.85Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
This solid Figaro bracelet comes in 10k yellow gold and has a width of 4.5 millimeters. Secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Figaro |
| Chain Type: | Figaro |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Figaro |
| Width: | 0.18 in |























