🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
10k Yellow Gold Singapore Anklet 2.2mm
This item will be shipped on next business day!
Crafted in glistening 10k yellow gold, this Singapore anklet has a width of 2.2 millimeters and is secured with a spring ring clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Singapore |
| Chain Type: | Singapore |
| Clasp: | Spring Ring |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Singapore |
| Width: | 0.09 in |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


10k Yellow Gold Singapore Anklet 2.2mm
10k Yellow Gold Singapore Anklet 2.2mm
This item will be shipped on next business day!
Crafted in glistening 10k yellow gold, this Singapore anklet has a width of 2.2 millimeters and is secured with a spring ring clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Singapore |
| Chain Type: | Singapore |
| Clasp: | Spring Ring |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Singapore |
| Width: | 0.09 in |
$191.80
Original: $548.00
-65%10k Yellow Gold Singapore Anklet 2.2mm—
$548.00
$191.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
Crafted in glistening 10k yellow gold, this Singapore anklet has a width of 2.2 millimeters and is secured with a spring ring clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Singapore |
| Chain Type: | Singapore |
| Clasp: | Spring Ring |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Singapore |
| Width: | 0.09 in |























