🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
10k Yellow Gold Semi Solid Miami Cuban Chain (5.00 mm)
This item will be shipped on next business day!
This semi solid Miami cuban chain comes in 10k yellow gold and has a width of 5.0 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Miami Cuban |
| Chain Type: | Miami Cuban |
| Clasp: | Box Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Miami Cuban |
| Width: | 0.20 in |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns












10k Yellow Gold Semi Solid Miami Cuban Chain (5.00 mm)
10k Yellow Gold Semi Solid Miami Cuban Chain (5.00 mm)
This item will be shipped on next business day!
This semi solid Miami cuban chain comes in 10k yellow gold and has a width of 5.0 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Miami Cuban |
| Chain Type: | Miami Cuban |
| Clasp: | Box Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Miami Cuban |
| Width: | 0.20 in |
Select Size
Select MetalName
From $3,684.00
10k Yellow Gold Semi Solid Miami Cuban Chain (5.00 mm)—
$3,684.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
This semi solid Miami cuban chain comes in 10k yellow gold and has a width of 5.0 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Miami Cuban |
| Chain Type: | Miami Cuban |
| Clasp: | Box Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Miami Cuban |
| Width: | 0.20 in |























