š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
10k Yellow Gold Semi Solid Miami Cuban Bracelet (10.70 mm)
This item will be shipped on next business day!
This semi solid Miami Cuban bracelet comes in 10k yellow gold and has a width of 10.7 millimeters. Secured with a box clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Box Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Miami Cuban |
| Width: | 0.42 in |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




10k Yellow Gold Semi Solid Miami Cuban Bracelet (10.70 mm)
10k Yellow Gold Semi Solid Miami Cuban Bracelet (10.70 mm)
This item will be shipped on next business day!
This semi solid Miami Cuban bracelet comes in 10k yellow gold and has a width of 10.7 millimeters. Secured with a box clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Box Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Miami Cuban |
| Width: | 0.42 in |
$5,860.00
10k Yellow Gold Semi Solid Miami Cuban Bracelet (10.70 mm)ā
$5,860.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
This semi solid Miami Cuban bracelet comes in 10k yellow gold and has a width of 10.7 millimeters. Secured with a box clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Box Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Miami Cuban |
| Width: | 0.42 in |























