š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
10K Yellow Gold Paperclip Chain (2.50 mm)
This item will be shipped on next business day!
Bright 10K yellow gold is the star of this exquisite contemporary paperclip chain. Chain has 2.5mm wide links and closes with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 0.10 in |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns












10K Yellow Gold Paperclip Chain (2.50 mm)
10K Yellow Gold Paperclip Chain (2.50 mm)
This item will be shipped on next business day!
Bright 10K yellow gold is the star of this exquisite contemporary paperclip chain. Chain has 2.5mm wide links and closes with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 0.10 in |
Select Size
Select MetalName
From $333.20
Original: $952.00
-65%10K Yellow Gold Paperclip Chain (2.50 mm)ā
$952.00
$333.20Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
Bright 10K yellow gold is the star of this exquisite contemporary paperclip chain. Chain has 2.5mm wide links and closes with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 0.10 in |























