š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
10k Yellow Gold Oval Cable Link Chain (0.97 mm)
This item will be shipped on next business day!
This oval cable link chain comes in 10k yellow gold and has a width of 0.97 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Cable |
| Chain Type: | Cable |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Cable |
| Width: | 0.03 in |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns












10k Yellow Gold Oval Cable Link Chain (0.97 mm)
10k Yellow Gold Oval Cable Link Chain (0.97 mm)
This item will be shipped on next business day!
This oval cable link chain comes in 10k yellow gold and has a width of 0.97 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Cable |
| Chain Type: | Cable |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Cable |
| Width: | 0.03 in |
$112.35
Original: $321.00
-65%10k Yellow Gold Oval Cable Link Chain (0.97 mm)ā
$321.00
$112.35Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
This oval cable link chain comes in 10k yellow gold and has a width of 0.97 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Cable |
| Chain Type: | Cable |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Cable |
| Width: | 0.03 in |























