🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
10k Yellow Gold Miami Cuban Semi Solid Bracelet (4.50 mm)
This item will be shipped on next business day!
This Miami Cuban semi solid bracelet comes in 10k yellow gold and has a width of 4.5 millimeters. Secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Miami Cuban |
| Width: | 0.18 in |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns






10k Yellow Gold Miami Cuban Semi Solid Bracelet (4.50 mm)
10k Yellow Gold Miami Cuban Semi Solid Bracelet (4.50 mm)
This item will be shipped on next business day!
This Miami Cuban semi solid bracelet comes in 10k yellow gold and has a width of 4.5 millimeters. Secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Miami Cuban |
| Width: | 0.18 in |
$404.25
Original: $1,155.00
-65%10k Yellow Gold Miami Cuban Semi Solid Bracelet (4.50 mm)—
$1,155.00
$404.25Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
This Miami Cuban semi solid bracelet comes in 10k yellow gold and has a width of 4.5 millimeters. Secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Miami Cuban |
| Width: | 0.18 in |























