š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
10K Yellow Gold Lite Rope Chain (2.50 mm)
This item will be shipped on next business day!
This lite rope chain comes in 10K yellow gold and has a width of 2.5mm.Specifications:
| Adjustable Size: | Rope |
| Chain Type: | Rope |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Rope |
| Width: | 0.10 in |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns






10K Yellow Gold Lite Rope Chain (2.50 mm)
10K Yellow Gold Lite Rope Chain (2.50 mm)
This item will be shipped on next business day!
This lite rope chain comes in 10K yellow gold and has a width of 2.5mm.Specifications:
| Adjustable Size: | Rope |
| Chain Type: | Rope |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Rope |
| Width: | 0.10 in |
Select Size
Select MetalName
From $742.00
10K Yellow Gold Lite Rope Chain (2.50 mm)ā
$742.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
This lite rope chain comes in 10K yellow gold and has a width of 2.5mm.Specifications:
| Adjustable Size: | Rope |
| Chain Type: | Rope |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Rope |
| Width: | 0.10 in |























