š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
10K Yellow Gold Lite Paperclip Bracelet (4.20 mm)
This item will be shipped on next business day!
Bright 10K yellow gold is the star of this exquisite contemporary lite paperclip bracelet. Bracelet has 4.2mm wide links and closes with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Link |
| Width: | 0.17 in |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




10K Yellow Gold Lite Paperclip Bracelet (4.20 mm)
10K Yellow Gold Lite Paperclip Bracelet (4.20 mm)
This item will be shipped on next business day!
Bright 10K yellow gold is the star of this exquisite contemporary lite paperclip bracelet. Bracelet has 4.2mm wide links and closes with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Link |
| Width: | 0.17 in |
$564.00
10K Yellow Gold Lite Paperclip Bracelet (4.20 mm)ā
$564.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
Bright 10K yellow gold is the star of this exquisite contemporary lite paperclip bracelet. Bracelet has 4.2mm wide links and closes with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Link |
| Width: | 0.17 in |























