🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
10k Yellow Gold Lite Curb Bracelet (6.20 mm)
This item will be shipped on next business day!
This lite curb bracelet comes in 10k yellow gold and has a width of 6.2 millimeters. Secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Curb |
| Chain Type: | Curb |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Curb |
| Width: | 6.20 mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


10k Yellow Gold Lite Curb Bracelet (6.20 mm)
10k Yellow Gold Lite Curb Bracelet (6.20 mm)
This item will be shipped on next business day!
This lite curb bracelet comes in 10k yellow gold and has a width of 6.2 millimeters. Secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Curb |
| Chain Type: | Curb |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Curb |
| Width: | 6.20 mm |
$367.15
Original: $1,049.00
-65%10k Yellow Gold Lite Curb Bracelet (6.20 mm)—
$1,049.00
$367.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
This lite curb bracelet comes in 10k yellow gold and has a width of 6.2 millimeters. Secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Curb |
| Chain Type: | Curb |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Curb |
| Width: | 6.20 mm |























