š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
10k Yellow Gold Light Rope Chain (1.50 mm)
This item will be shipped on next business day!
This light rope chain comes in 10k yellow gold and has a width of 1.5 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Rope |
| Chain Type: | Rope |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Rope |
| Width: | 0.06 in |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


10k Yellow Gold Light Rope Chain (1.50 mm)
10k Yellow Gold Light Rope Chain (1.50 mm)
This item will be shipped on next business day!
This light rope chain comes in 10k yellow gold and has a width of 1.5 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Rope |
| Chain Type: | Rope |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Rope |
| Width: | 0.06 in |
Select Size
Select MetalName
From $114.45
Original: $327.00
-65%10k Yellow Gold Light Rope Chain (1.50 mm)ā
$327.00
$114.45Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
This light rope chain comes in 10k yellow gold and has a width of 1.5 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Rope |
| Chain Type: | Rope |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Rope |
| Width: | 0.06 in |























